KONST / Litografier / Färglitografi 11391090
nr 1139 1090
Agneta Gussander
(f. 1949), Sverige
Färglitografi, Agneta Gussander (f. 1949), daterad -78, Honungsbin, 26/180, motivet: 48x34
Agneta Gussander, svensk målare född 1949.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 23 oktober 2017
kl 18:10:09
18/10 17:40:41
18/10 17:41:33
23 okt